Hekiminizi Tanıyın

Diş Hekimi Nermin Özer Cantekinler, 1982 yılında İskenderun' da doğdu. Orta ve lise öğrenimini İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi' nde tamamladıktan sonra, 2005 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

Diş hekimi unvanını aldıktan sonra, 2005 - 2008 yılları arasında özel bir hastanede görev aldı. 2008 yılında, Üsküdar İlçesi, Altunizade Semti' nde yer alan kendi kliniğinde hizmet vermeye başladı. Günümüzde aynı adreste bulunan kliniğinde meslek hayatına devam etmektedir.

Katıldığı çok sayıda kongre ve konferanslar, seminerler ve eğitimler sonrasında başta estetik diş hekimliği olmak üzere, konservatif ve invazif tedaviler dahil, tüm ağız ve diş hastalıkları tedavileri hakkında, gelişen tıp tekniklerini kullanarak hastalarına hizmet vermektedir.

Nermin Özer, EDAD (Estetik Dişhekimleri Akademisi Derneği), TDB (Türk Dişhekimleri Birliği) ve İDO (İstanbul Dişhekimleri Odası) üyesidir.

Hobileri arasında; doğa fotoğrafı çekmek, şiir ve kitap okumak, şarkı söylemek, dünya mutfağının değişik yemeklerini tatmak, çizgi film izlemek, basketbol oynamak bulunur.