Nermin Özer Cantekinler Diş Kliniği Koşulları

"Pirimum Non Nocere"
"Önce, Zarar Verme"

"Hipokrat"


Nermin Özer Cantekinler Diş Kliniği

2008 yılından bugüne, İstanbul, Üsküdar, Altunizade'de yer alan kliniğimizde, başta estetik diş hekimliği olmak üzere, konservatif ve invazif tedaviler dahil, tüm ağız ve diş hastalıkları tedavileri hakkında, gelişen tıp tekniklerini kullanarak hizmet vermekteyiz.

Temel prensibimiz; her zaman en kaliteli ve insan sağlığına en uygun malzemeler ile hastalarımızın ihtiyacı olan tedavileri uygulamak ve uygulanan tedaviden memnun kalmanızı sağlamaktır.

Hastalarımızı, istedikleri sağlıklı ve hayal ettikleri estetik dişlere kavuşturmak tek amacımızdır.

Size en uygun malzeme ve renk seçimi konusunda diş hekiminize güvenmeniz ortaya çıkacak sonucun mükemmele yakın olmasını sağlayacak ve gerekli bakımları aksatılmadıkça uzun yıllar kullanılabilecek yapaylıktan uzak ve problemsiz dişlere kavuşmanızı sağlayacaktır.

"Sağlıkla ışıldayan bir gülümsemeye paha biçilemez"

 

Unutmayın!

Korkuyla değil, huzurla bu koltuğa oturmak için, yılda en az iki defa diş hekiminizi ziyaret ediniz!

Nermin Özer Cantekinler Diş Kliniği ziyaretinizde yapılacak rutin diş kontrolleri esnasında, başlangıç diş çürükleri diş dokusu kaybı olmadan tedavi edilebilir, diş lekeleriniz ağrısız bir şekilde temizlenebilir, diş taşlarınızın oluşumu engellenebilir, acısız ve sihirli dokunuşlarla gülüşünüz daha da güzelleştirilebilir.

En uygun teşhisi koyuyoruz

Gelişen diş hekimliği tekniklerini ve estetik diş hekimliği teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Şikayetlerinizi dikkatlice dinliyor, gerekli diş röntgenlerini inceleyerek, ağız içi muayenenizi yaparak ve yapılacak uygulamaları dikkatlice analiz ederek tedavi sürecine geçiyoruz.


En iyi tedaviyi sağlıyoruz

Günlük yaşamınızı ve genel sağlığınızı etkileyen diş ve diş eti problemlerinizi, bazı durumlarda psikolojik etkileri olabilen estetik ihitiyaçlarınızın tedavisini, vakaya özgü en uygun ve en kaliteli malzemeleri seçerek gerçekleştiriyoruz. Sonuçta sağlıklı ve estetik açıdan mükemmel dişlere kavuşmanızı sağlıyoruz.